Про компанію ОKNA PRO100

Компанія працює на ринку Києва і України з 2003 року. За цей час був накопичений величезний досвід, який допомагає нам сьогодні якісно і оперативно вирішувати поставлені перед нами завдання зі скління квартир, лоджій, балконів, котеджів і інших об'єктів приватної та комерційної власності.

Кожен проєкт ведеться персональним менеджером, який приділить Вам максимум часу. Саме орієнтованість на приватного клієнта відбивається у високій якості наших віконних конструкцій. В даний час практично будь-який каприз дизайнера з легкістю можна задовольнити в віконному виробі. Можна виготовити і встановити пластикові вікна будь-якої конфігурації і кольору, наприклад ламіновані під дерево зі шпросами, наклеїти на склопакет декоративні або захисні плівки. Або замовити вікна з вітражними стеклами. Укомплектувати вікна підвіконнями, відливами, москітні сітки, жалюзі, ролетами.

Цінова політика дає можливість покупцеві придбати металопластикові вікна на дуже вигідних умовах і без шкоди якості.

Ми встановлюємо металопластикові вікна REHAU, які чудово зарекомендували себе на ринку України. У конструкціях використовується фурнітура MACO (Австрія), Siegenia (Німеччина), Axor (Україна). Склопакети виготовляються з високоякісного скла «Глас Трьош» на найсучаснішому обладнанні.

Наша компанія пропонує також перелік інших послуг: відновлення укосів на вікнах (пластик, гіпсокартон, штукатурка), обшивка та утеплення, винос балконів і лоджій, зварювання даху, установка вхідних дверей, решіток, вивезення сміття - тобто весь комплекс послуг в напрямку закриття отворів. Ви заощадите час і гроші, довіривши нам комплексні роботи.

Чекаємо на Ваші замовлення!

Чому обирають нас?

1

Великий досвід роботи

Компанія працює з 2003 року і входить в десятку лідерів у своїй сфері
2

Якість продукції

Вся продукція сертифікована (всі сертифікати знаходяться на сайті)
3

Замовлення виготовляється вчасно

Терміни варіюються від 4 до 7 днів, і на момент підписання договору вони відомі
4

Кваліфікований монтаж

Всі монтажні бригади - з досвідом роботи понад 10 років в нашій фірмі
5

10 років гарантії

Даємо 10 років гарантії на профіль, склопакет, фурнітуру, ущільнювач
6

Індивідуальний підхід

Зможемо і порадити, і прислухатися до Ваших побажань

Проєкти до та після

Наші останні статті