Експлуатація пластикових вікон

Регулярне чищення

Можна використовувати тільки чистячі засоби без абразивів, щоб не пошкодити поверхню профілю. Також не можна використовувати розчинники, які можуть пошкодити профіль і ущільнення.

Регулярне провітрювання приміщення

Провітрюйте всі приміщення 3-4 рази на день по 15 хвилин і щоранку - протягом 20-30 хвилин. Під час провітрювання вікна повинні бути по можливості ширше відкриті (а не відхилені), що забезпечує ефективне провітрювання за короткий проміжок часу. Чи не знижуйте температуру в приміщеннях нижче 15 градусів С.

Вікна з ПВХ-профілів відрізняються високою щільністю всіх з'єднань і в закритому стані майже не пропускають повітря. Таким чином, в приміщеннях накопичується волога (особливо на кухні), яка випадає на найхолодніших ділянках зовнішніх конструкцій - тобто на склопакетах, у вигляді запітніння і конденсату. Для попередження подібних явищ необхідно знижувати вологість приміщення шляхом регулярного провітрювання. Можна також встановити систему вентиляції або кондиціонер. Виходячи з умов комфортності, вологість в приміщеннях повинна бути не більше 55%. Бажано також, щоб штори і жалюзі не заважали проникненню теплого повітря від батарей опалення до вікон.

Догляд за рамою з полівінілхлоридного профілю

За хімічним складом ПВХ нестійкий до кислотних розчинів. Тому раму необхідно чистити за допомогою звичайного мильного розчину, або за допомогою спеціальних миючих засобів, що не містять розчинників, абразивних речовин або ацетону. Засіб краще купувати в рідкому вигляді. Воно наноситься м'якою лляною тканиною на поверхню рами і залишається до повного висихання. Потім раму розтирають сухою або вологою серветкою. Не допускайте ударів по зовнішніх поверхнях профілю ПВХ і нанесення подряпин на нього.

Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, який, тим не менш схильний до природного старіння. Для продовження терміну його експлуатації, тобто збереження еластичності і здатності затримувати будь-які протяги і зливи, необхідно один-два рази на рік очищати їх від бруду і протирати спеціальними засобами. Використовуйте для обробки добре вбирає тканину. Після цього ущільнення на Вашому вікні залишаться еластичними і водовідштовхувальними.

Догляд за віконною ручкою

Якщо віконна ручка розбовталася, необхідно підняти знаходиться під нею декоративну планку і затягнути гвинти. Ваша ручка знову зафіксована.

Водовідвід

У кожному пластиковому вікні передбачені водовідвідні канали для виведення назовні скупчується усередині нього вологи. Водовідвідні канали розташовані в нижній її частині рами - їх легко можна виявити відкривши стулку. Необхідно стежити за станом цих каналів і час від часу очищати їх від бруду.

Догляд за фурнітурою

Ваші вікна оснащені високоякісною фурнітурою. Для збільшення терміну її служби і збереження бездоганного зовнішнього вигляду слід не менше 2 разів на рік змащувати всі рухомі складові частини маслом, що не містить кислот або смол. Також ці кошти повинні не руйнувати захист елементів від корозії.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення

Error