Відкоси

✔ РЕМОНТ ВІДКОСІВ

Теплоізоляційні властивості пластикового вікна на 50-70% залежать від правильності установки конструкції, а так само - від закладення монтажного шва між віконним блоком і стіною (укосу).

Отделочники виконують три основні операції: обробляють зовнішні укоси, обробляють внутрішні укоси, проводять остаточну закладення підвіконня. Існує кілька варіантів реставрації укосів:

  • ПВХ-укоси;
  • штукатурні укоси;
  • гіпсокартонні укоси.

ПВХ-відкоси

 

ПВХ-відкоси виготовлені з того ж матеріалу, що і вікна, і тому виглядають дуже гармонійно. Вони сприяють закріпленню вікна, створюють додаткову звуко- і теплоізоляцію, досить міцні і абсолютно вологонепроникні. Пластикові укоси не потрібно ремонтувати і періодично фарбувати, їх легко мити. Також при їх монтажі утворюється мінімальна кількість сміття і пилу. Укоси ПВХ підбираються відповідно текстурі і колірній гамі пластикового вікна.

Штукатурні відкоси

Традиційний, відносно недорогий, і тому широко поширений спосіб обробки укосів в будинках будь-якого типу. Основні витрати припадають на оплату робіт кваліфікованих фахівців, які зможуть професійно створити рівні поверхні, акуратно обрамляють нове вікно. Недолік такої реставрації - це терміни. Оздоблення зазвичай триває до 4-5 днів, тому що штукатурці, накладеної в кілька шарів, необхідно час, щоб висохнути. Другий ще більш важливий недолік - штукатурні укоси найхолодніші!

Гіпсокартонні укоси

Гіпсокартон є прекрасним теплоізолятором і жорстким матеріалом. Він досить легкий в установці, має прекрасний зовнішній вигляд. Крім того, цей матеріал цілком піддається ремонту. Але найголовніший недолік укосів з гіпсокартону - це погана стійкість до вологи. Пластикові вікна в наших будинках дуже часто стають місцем, де взимку випадає конденсат. За ніч його може набратися досить багато і волога стече на підвіконня. На підвіконні вода стикається з гіпсокартонними схилами і вони з успіхом її вбирають. Тому ми рекомендуємо використовувати для обробки укосів тільки вологостійкий гіпсокартон, з подальшим фарбуванням його водоемульсійною фарбою.

Замовити якісну обробку укосів: Київ, Київська область, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Білогородка, Глеваха, Бориспіль, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Петровське, Коцюбинське, Вишгород, Пуща Водиця, Тарасівка, Віта Поштова, Чабани, Хотів.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення

Приклад робіт