✔ ЖАЛЮЗІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ

Мабуть, немає людини, яка б ніколи не бачив горизонтальні жаюзі!

Ці жалюзі з'явилися першими на території Украіни.Раньше вважалося, що горизонтальні жалюзі доречні тільки в офісах, хоча за останні роки завдяки їх практичності і відносно невисокій вартості вони полюбилися і стали масово використовуватися в квартирах горизонтальні жалюзі відрізняються від інших сонцезахисних систем простотою пристрою і установки. Вони як ніщо найбільше підходять, якщо необхідно недорого врятуватися від сонця і сторонніх очей на наших балконах.

В асортименті компанії «ОКНАПРО100» - великий вибір кольорів для горизонтальних жалюзі, що дозволить Вам підкреслити свій смак і гармонійно вписати горизонтальні жалюзі в навколишній інтер'єр кімнати і приміщення! Всі кольори жалюзі можна переглянути на цьому фото:

Купити якісні горизонтальні жалюзі: Київ, Київська область, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Білогородка, Глеваха, Бориспіль, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Петровське, Коцюбинське, Вишгород, Пуща Водиця, Тарасівка, Віта Поштова, Чабани, Хотів.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення

Приклад робіт