Вікна

Енергозберігаючі вікна від компанії «ОKНАПРО100» - це Ваш правильний вибір на користь економії часу, зусиль і грошей, а іноді і збереження нервів. Ми подбали, щоб у Вашому домі стало тепло і затишно завдяки багаторічному досвіду роботи з кращими з кращих на віконному ринку.

9 переваг пластикових вікон:

✔ Герметичність, тепло- і звукоізоляція
✔ Довговічність
✔ Красивий і акуратний зовнішній вигляд
✔ Екологічність
✔ Практичність і легкість в догляді
✔ Безпека
✔ Економічність
✔ Індивідуальний розмір і форма
✔ Швидке виготовлення і монтаж

Енергозберігаючі технології відкриють перед Вами широкі можливості створення комфортного мікроклімату у Вашому домі. Краса і витонченість ліній збережуть естетичність і підкреслять красу Вашого будинку. Тим, хто втомився від постійного шуму за вікном, хто відчайдушно бореться з продуванням і промерзанням вікон, а також щорічним фарбуванням, ми допоможемо позбавити Вас від дискомфорту і Збережемо Ваші зусилля.

Для тих, хто планує будівництво або тих, хто вже впритул підійшов до етапу вибору вікон, ми запропонуємо найкращий відповідний Вам варіант. Фахівці компанії разом з Вами підберуть і визначать оптимальний варіант віконних конструкцій не тільки для всього будинку в цілому, але і кожної кімнати окремо. Широкий спектр продукції, що надається дозволить Вам втілити всі Ваші мрії в реальність.

Компанія «ОКНАПРО100» встановить для Вас віконні конструкції будь-якої конфігурації (арочні, трикутні, круглі) і кольору. Також є великий вибір тонувань для склопакетів, склопакети зі шпросами, горбулькамі і т.д. Всі профільні системи, используваемих для виготовлення вікон, дверей, лоджій, балконів мають відповідні сертифікати якості. Залежно від розмірів і конфігурації конструкцій можемо запропонувати як трикамерні профільні системи з монтажною глибиною 60 мм, так і п'ятикамерні з монтажною глибиною 70 мм. І, також, семікамерний профільні системи з монтажною глибиною 80 мм.

В асортименті компанії «ОКНАПРО100» є, крім стандартних виробів, металопластикові розсувні системи, портали, вхідні двері.

Купити якісні металопластикові вікна: Київ, Київська область, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Білогородка, Глеваха, Бориспіль, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Петровське, Коцюбинське, Вишгород, Пуща Водиця, Тарасівка, Віта Поштова, Чабани, Хотів.

Системи REHAU

REHAU Euro-Design 60

REHAU Euro-Design 60

Детальнiше

REHAU Euro-Design 70

REHAU Euro-Design 70

Детальнiше

REHAU Brillant-Design

REHAU Brillant-Design

Детальнiше

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO

Детальнiше

Замовити консультацію та розрахунок замовлення

Приклад робіт