Двері

Пластикові двері, включаючи вхідні, міжкімнатні та балконні, давно стали повноцінною частиною нашого побуту. Поєднуючи в собі захисні та естетичні функції, вони створюють щоденний комфорт для власників квартир, приватних будинків і комерційних приміщень.

✔ ВХІДНІ ДВЕРІ

Компанія «ОКНАПРО100» виготовляє зносостійкі конструкції, яких вистачає на кілька десятиліть справної роботи. Якщо провисають стулки, необхідно їх відрегулювати, і двері будуть працювати в колишньому режимі.
Пластикові двері забезпечують відмінну теплоізоляцію і шумозаглушення. Вони герметично закриваються і не дають теплому повітрю виходити на вулицю. Наявність спеціального склопакета, ущільнювачів і посиленого профілю забезпечують надійний захист від поганої погоди на вулиці.
Також вони стійкі до впливів зовнішнього середовища, не піддаються деформації або механічних пошкоджень.
Простота обслуговування - ще одна перевага пластикових дверей. Вони не потребують постійної обробці спеціальним покриттям. Потрібно лише змащувати ущільнювачі і витирати бруд.
Пластикові двері виготовляють з міцного матеріалу, їх термін експлуатації - більше 20-ти років. У нас Ви можете замовити пластикові двері з гарантією якості.

✔ МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

Пластикові міжкімнатні двері застосовуються в приватному і комерційному будівництві. Їх широко використовують в торгових комплексах, де вони є частиною систем перегородок, в офісних приміщеннях. Практичність пластикових дверей і поява широкого асортименту ламінованого профілю розширило сфери застосування цієї продукції. Її використовують в приміщеннях з підвищеною вологістю: у ванних кімнатах, санвузлах, басейнах. Елегантні засклені ПВХ міжкімнатні двері прекрасно вписуються в будь-який інтер'єр.

✔ БАЛКОННІ ДВЕРІ

Ще один отвір, в який часто монтують пластикові двері - вихід на балкон. Міцність і якість - відмінні характеристики матеріалу. Балконні пластикові двері поділяють на кілька категорій: окремо стоять і комбіновані. Останні - це використання єдиним блоком дверної та віконної конструкції.
Стандартний розмір пластикових дверей: ширина - 70-90 см, а висота 2 метри.

✎ Звертаємо Вашу увагу, що всі стандартні розміри, замовник все одно отримує пластикові двері згідно з вимірами. Наприклад, в будинках ширина отвору може бути значно більше.

Купити якісні пластикові вхідні, міжкімнатні або балконні двері: Київ, Київська область, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишневе, Білогородка, Глеваха, Бориспіль, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Петровське, Коцюбинське, Вишгород, Пуща Водиця, Тарасівка, Віта Поштова Чабани, Хотів.

Системи REHAU

REHAU Euro-Design 60

REHAU Euro-Design 60

Детальнiше

REHAU Euro-Design 70

REHAU Euro-Design 70

Детальнiше

REHAU Brillant-Design

REHAU Brillant-Design

Детальнiше

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO

Детальнiше

Замовити консультацію та розрахунок замовлення

Приклад робіт

Error