Конденсат на вікнах

✔ ТОЧКА РОСИ

З точкою роси ми стикаємося щодня. Ми виходимо з ванної, дивимося в дзеркало і бачимо, що воно запітніло повністю. Ми заходимо взимку з вулиці в тепле магазин - окуляри миттєво запотівають. Ми дихаємо на скло, щоб намалювати пику-та ж історія. Це все точки роси.

Точку роси не можна відрегулювати. Її немає ні на вікнах або склопакетах. Її можна побачити тільки на графіках, де жирна, чорная лінія, навскоси проведена між осями температури і вологості розділяє дві зони: зону сухості і зону, в якій починається випадання конденсату.

Віконні фірми часто-густо стикаються з точкою роси. Це вічна проблема зимового конденсату. Вікна «течуть», »плачуть», і причин тут декілька.

Справа в тому, що в будь-якому випадку поверхня шибок - це найхолодніша поверхня в квартирі. Ранкова роса на траві теж утворюється з тієї ж причини. Тому при підвищеній вологості (а вона має бути щодня понад 40%) конденсат буде випадати і на склопакетах, і на всіх внесених з вулиці предметах.

І якщо на конденсування впливають два фактори - способів боротьби з ними теж два!

Перший - це боротьба з вологістю. Її треба знижувати. Але при цьому треба пам'ятати, що підвищена вологість не може бути наслідком нормального життя в квартирі. Причина може бути в довго киплячому чайнику на плиті, у великій кількості квітів на підвіконні, у щойно поклеєні шпалери в кімнаті і т.д. При нормально функціонуючої квартирної (домовик) витяжці ця проблема трохи згладжується, але на жаль навіть в нових будинках, як правило, про ідеальну вінтіляціонной системі залишається тільки мріяти .Нові пластикові вікна повністю герметичні. Вони не сифон як старі дерев * яні (тому їх і замінили). Але тепер вологи з квартири нікуди деватся. Тому Ви повинні бути готові до того, що кімнату треба провітрювати декілька разів протягом дня. Або ж відразу при покупці вікон замовляйте зимове провітрювання в фурнітурі. На вартість це суттєво не вплине, але допоможе боротися з проблемою роси на склопакетах.

Другий спосіб боротьби з «росою» - це підвищувати температуру в приміщенні. Не варто економити і ставити однокамерний склопакет. Він не підходить для нашої кліматичної зони. Ще - перевірте правильність установки опалювальних батарей. Вони повинні бути під вікном і ні в якому разі не повинні повністю перекриватися підвіконням. У прагненні до краси не варто забувати про практичність. Занадто великий підвіконня перешкоджає нормальній циркуляції повітря від батареї до вікна, і склопакет нормально не прогрівається.

Якщо ж Ви переконані, що у Вас все впорядке і з вологістю, і з температурою, і зі склопакетами, а вікна все одно течуть - значить ви відкрили кокой-то новий закон фізики.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення