Фурнітура від Siegenia-Aubi

Німецька компанія SIEGENIA-AUBI KG ( "Зіген-АУБИ КГ") - один з найбільших європейських виробників віконної фурнітури і шумоизолирующих систем провітрювання.

SIEGENIA-AUBI KG виробляє фурнітуру для поворотних, поворотно-відкидних, паралельно зсувних вікон, а також вікон і дверей типу "гармошка", балконів, лоджій і вхідних груп. Фурнітура розроблена для будь-якого типу профілю - пластикового, дерев'яного та алюмінієвого.

Вона дозволяє виготовити вікна і двері прямокутної, аркової, полуарочной, трапецієподібної, трикутної, штульповий і зігнутої форми.
Широкий спектр фурнітури від SIEGENIA-AUBI розрахований як на муніципальне, так і на приватне будівництво.

Для вікон з характером

Петльова сторона фурнітури FAVORIT Si-line додає вікнам з дерева і пластика індивідуальний характер. Тому що поряд з різними технічними і економічними перевагами в виробництві ця система, що дозволяє монтаж на стулках вагою до 130 кг, дає можливість планувальникам і забудовникам широке розмаїття образотворчих можливостей, що відповідають найвищим запитам.

Зверху і знизу петлевая група гармонійно поєднується з дизайном стулки. Приваблива оптика досягається також за рахунок сприятливих пропорцій рами і широкої площі скління. Крім цього, система FAVORIT Si-line дозволяє створювати вікна з великою палітрою різноманітних колірних рішень і розставляє індивідуальні акценти в віконному дизайні.

Функціональність і швидкий монтаж

Система FAVORIT Si-line має також незаперечні переваги в монтажі на окремих деталях стулки, можливості регулювання в трьох площинах роликового цапфи і симетричною схемою висвердлювання отворів під кріпильні шурупи. Подальші переваги: ​​можливість монтажу на вузьких профільних заготовках, а також високий рівень функціональності і довговічності через використання зносостійких петель з інтегрованим пригальмовуванням стулки в поворотному режимі, забезпечуваним пластиковими втулками.

FAVORIT Si-line - це фурнітура для сучасних вікон - це безпека, виконана за індивідуальним замовленням.

Нове покоління фурнітури FAVORIT Si-line S-ES дозволяє шляхом реалізації модульного принципу побудови забезпечити більшу безпеку житла.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення