Склопакети

СКЛОПАКЕТИ

Компанія «ОKNAPRO100» встановлює тільки якісні склопакети австрійської фірми «Глас Трьош». На сьогоднішній день група «Глас Трьош» налічує понад 60 виробничих підприємств, розташованих в Швейцарії, Німеччині, Франції, Польщі. У 2010 році була придбана група підприємств «Еврогласс» - дев'ять найбільших заводів з виробництва склопакетів в Україні.


Склопакет являє собою два або три листи скла, герметично з'єднані між собою в цільну конструкцію. Багато споживачів помилково вважають, що всередині склопакета - вакуум, проте в основному склопакети заповнені інертним газом або повітрям. Якщо з склопакета повністю видалити повітря, тобто вакуумувати його, скла прогнутися всередину, що неминуче призведе до порушення герметичності з'єднання скла і рамки, або просто напросто лопнуть під впливом атмосферного тиску. Варто зауважити, що вакуумні склопакети існують, але за межами нашої країни. Їх скла захищені від деформації завдяки використанню скляних кульок, розподілених по всьому склопакету.

Повернемося до структури склопакета. Між герметизованими стеклами формується ізольована камера, яка заповнюється, як ми вже сказали, повітрям або інертним газом. Звідси і назва: однокамерний (два скла) і двокамерний (три скла). Більша кількість камер підвищує тепло- і шумоізоляційні характеристики склопакета. При цьому збільшується і навантаження на петлі через підвищення ваги, але це не є проблемою при використанні якісної фурнітури. Високі термоізоляційні властивості склопакета обумовлюються наявністю всередині нього сухого повітря або іншого газу, чого можна домогтися тільки герметичним з'єднанням. Якщо склопакет не герметичний - в нього неминуче потрапить волога, а це, в свою чергу, знизить опір теплопередачі.

На сьогоднішній день пропонується великий вибір склопакетів:
• однокамерні,
• двокамерні,
• зі склом і камерами різної товщини,
• з тонованими і енергозберігаючим склом,
• заповнені інертним газом.

Крім цього, при необхідності в склопакет можуть бути вбудовані декоративні елементи - шпросси, а зовні можуть бути приклеєні декоративні планки. Формула склопакета виглядає наступним чином: 4-16-4, що означає "товщина скла" - "товщина камери" - "товщина скла", тобто два скла по 4 мм з відстанню між ними в 16 мм. Букви k і i біля чисел означають енергозберігаюче скло, а буква Т - тоноване скло.

Про вибір склопакета

Основне механічна властивість склопакета - це його прозорість. Наприклад, звичайне прозоре скло демонструє високий рівень пропускання сонячного світла - 89% і тепла - 86%. Такі показники говорять про те, що в приміщенні з прозорим склом влітку буде дуже жарко і світло. Що стосується кольорового (тонованого) скла, то воно зберігає прозорість вікна і при цьому істотно скорочує проникнення сонячного тепла в приміщення. Зелене скло, наприклад, скорочує надходження сонячного світла до 66%, а бронзове - до 68%. При цьому такі скла мають досить високим рівнем поглинання тепла, тому при дуже високих температурах скло може зруйнуватися. Що стосується скла з дзеркальним напиленням, то воно знижує надходження сонячного світла до 67% і при цьому не нагрівається, тому що поглинання тепла становить близько 10%. Дзеркальні скла ідеально підійдуть для спекотного клімату або для вікон, розташованих на південній стороні будинку. Величезну популярність сьогодні мають сонцезахисні плівки, які клеяться на поверхню скла, що також підвищує міцність склопакета.

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети вже давно набули широкого визнання. Такі склопакети також називаються селективними або нізкоеміссионнимі завдяки своїй здатності утримувати електромагнітне випромінювання. На одну сторону скла наноситься найтонше покриття, найчастіше срібло, що збільшує його відображає здатність. Скло при цьому залишається повністю прозорим. В інфрачервоній області таке покриття виконує роль дзеркала, що відображає тепло.

Покриття бувають м'які і тверді - i-скло і k-скло відповідно. K-покриття (тверде) являє собою шар оксиду металу товщиною 0,4-0,6 мкм, який наноситься шляхом хімічної реакції при високій температурі (методом піролізу) в процесі відливання скла. Таке покриття відображає теплове випромінювання назад в приміщення, тим самим знижуючи втрати за рахунок випромінювання майже в 8 разів у порівнянні зі звичайним склом. I-покриття (м'яке), яке має товщину 0,08-0,12 мкм - це напівпрозорі шари металу, в основному срібла, з прояснюючим шарами оксидів, які наносяться на готове скло в вакуумі. Таке покриття дозволяє знизити втрати тепла в десятки разів, проте завдяки складності виробництва i-скло дорожче k-скла.

В Європі k-скло дуже популярне: воно має нейтральний кольором, прекрасні теплоізоляційні характеристики, а також просто обробляється. Так як нізкоеміссионноє покриття нанесено на скло усередині камери, внутрішня поверхня скла нагрівається, що, в свою чергу, знижує конденсацію, викликану різницею температур. К-скло підвищує теплоізоляцію і, в результаті, витрати на опалення, зменшують конденсацію, регулюють проникнення сонячного тепла і при цьому прекрасно пропускають світло в приміщення. Таке покриття стійке до механічних впливів, завдяки чому його можна використовувати при моно-склінні. I-скло, в свою чергу, істотно покращує мікроклімат в приміщенні, а також знижує витрати на енергію. І якщо k-скло зберігає близько 70% теплового потоку, що потрапляє на вікно, то i-скло здатне зберегти понад 90%. Завдяки таким енергозберігаючим характеристикам можна обмежитися однокамерним склопакетом, що істотно полегшує конструкцію.

Склопакети з енергозберігаючим склом допоможуть Вам створити комфортні умови в приміщенні, а також захистити меблі та шпалери від вигорання.

Замовити консультацію та розрахунок замовлення